Překlady smluv do němčiny: 9 – 21 či 24 / 24

  • 27. 1. 2021

Profesionální překlady smluv do němčiny od nejlepších znalců překladatelů na trhnu s překlady. Jedná se 18 naše kolegy – VŠ profesorů a soudních znalců, lékařů a ne-lékařů, farmaceutů a specialistů na životní prostředí pro překlady v chemii, inženýrů v technických a strojních oborech – 2 účetní a 1 němčináře, specialisty na Nemovitostní právo.

PŘEKLADY SMLUV – PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Nadále se jedná o překladatele s více, než 30 letou praxí v oboru – překládání smluv a právních textů. Překlady vypracovávají po dohodě i velmi expresních časech, např. včera překládali smlouvu o prodeji nemovitosti v rozsahu 18 NS. Tento překlad zvládli od 12 – 24 hod. velmi usilovnou prací

EXPRESNÍ PŘEKLADY SMLUV DO NĚMČINY

Expresní překlad smlouvy do němčiny je možno dodat/vyhotovit také s ověřením soudního znalce, tedy s ověřením/kulatým razítkem. Překlady smluv do německého jazyka vyhotovujeme pro české klienty, nebo klienty německé, popřípadě česko-německé firmy na základě závazné objednávky. Postup překladu smlouvy do němčiny: klient nám dodá žádanou smlouvu v českém jazyce, my ji analyzujeme, a sdělíme klientům naše případné dispozice cenové a termínové: KLIENTI SOUHLASÍ. V daný termín klient obdrží přeloženou smlouvu, se kterou může již plně disponovat, jako s plnohodnotným právním dokumentem.

Tlumočení italština

Překlady německých smluv: 36 hodin

Smlouva našich kolegů, je po právní stránce v pořádku, je to smlouva plně prezentovatelná v Německu. Mohou ji číst němečtí občané, popřípadě právníci a smlouva jim je plně srozumitelná v jejich rodné němčině. U expresních překladů běžně vypracováváme smlouvy: kupní, smlouvy nájemní, smlouvy pracovní, smlouvy pracovní apod.

EXPRESNÍ překlady smluv do němčiny

Za expresní požadavek na překlad české nebo německé smlouvy, považujeme všechny požadavky nad cca 6 – 8 normovaných stran, s termínem dokončení 36 hodin od zadání. Za velmi expresní požadavek na překlad české nebo německé smlouvy, považujeme všechny požadavky nad cca 6 – 8 normovaných stran, s termínem dokončení 12 hodin od zadání překladu.

Překlady smluv do němčiny 24 / 24 hodin – kontakt naleznete ZDE.

Zařazeno do témat: ,