Ověřené překlady z/do italštiny Žatec

  • 28. 11. 2021
  • Ověřené překlady z/do italštiny Žatec volejte +420 608 666 582
  • možnost velmi rychlého překladu s ověřením do Žatce, korespondenčně
  • možnost nočního překladu s předáním druhý den ráno / čí téže den elektronicky
  • cena expresního překladu do hodiny od 600 Kč za stranu

Ověřené překlady listin z/do italštiny Žatec

Expresní/soudně ověřené překlady v Praze expresně. Jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, arabština, švédština a další jazyky. Otevírací doba PO - NE, 8 - 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Ověřené překlady z/do italštiny Žatec – v extrémních případech možnost dodání plnění v čase cca 60 minut v centru Prahy včetně donášky překladu do sídla klienta. Jazyky: ruština, angličtina, španělština, italština, italština, arabština, švédština, slovenština a další jazyky. Otevírací doba PO – NE, 8 – 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Překlady s ověřením do 1 hodiny od zadání překladu. Překlady dokladů do angličtiny, ruštiny, italštiny, češtiny, němčiny, italštiny, arabštiny. Rychlý překlad za 1 hodinu jsme schopni zajistit formou zajištění tlumočníka ve vašem bydlišti, přičemž k tlumočníkovi docházíte sami a ten kratší překlad vyhotovuje na počkání, delší pak do několika málo hodin (zde se jedná o expresní překlad – varianta nočního překladu s předáním druhý den ráno / čí téže den elektronicky).

Cena expresního překladu je také účtována na normované strany

Cena expresního překladu je účtována dle finálního počtu normovaných stran, s možností zaokrouhlení započatých stran na strany celé – zcela jistě tak dochází u jednorázové 1. strany (ve věci zaokrouhlení překladů dalších stran, je věc otázkou dohody se zákazníkem, avšak logiky věci, tj. překlad do 1 hodiny, zpravidla nemůže obsahovat více, než 1-2 normované strany překladu a tak je spíše samozřejmostí, že se k otázce překladu více než 1-2 stran, za dobu kratší než 60 minut, nedostáváme (60 nebo 80 minut, kdy je realizován ověřený překlad 1 normované strany, lze považovat za super-expresní termín překladu v Praze).

Ověřený překlad BEZ PLATBY PŘEDEM

Naší velikou výhodou, je možnost objednání nebo obdržení ověřeného překladu nebo překladu smlouvy na Praze 1 a Praze 2 či v jiných lokalitách – BEZ PLATBY PŘEDEM. Profesionální právní zajištění, nám umožňuje vydat ověřený překlad (překlady vysvědčení), jako, jakoukoliv jinou službu či zboží v jiných oborech NA FAKTURU, a to jako pro jednotlivce, tak pro firmy.

Překlady V PRAZE: italština ověřením, angličtina s razítkem

Nejčastěji naši zákazníci definují poptávku překladů u ostatních jazyků mimo hlavní úřední angličtinu (která je specifickým oddílem – co do lokality pražské a co, do obsahu a četnosti zakázek na území Žatce – Louny – Lenešice – Vroutek – Břvany) nebo jako kombinaci překladu s angličtinou jako expresní překlad do 1 hodiny, jako: technické překlady němčiny,  překlady z/do italštiny do 1 hodiny, překlady z a do slovenštiny, překlady s úředním ověřením do ruštiny do 1 hodiny, překlady do portugalštiny – i se soudním ověřením (včetně překladů rozsudků), překlady angličtiny, překlady maďarštiny – včetně překladů smluv do 1 dne.

Pro rychlé informace ohledně ověřených překladů nás kontaktujte prosím – ZDE.

 

Zařazeno do témat: ,