Překlady smluv do němčiny

  • 25. 9. 2021

Překlady smluv, dohod a dodatků do němčiny: Překládáme se soudním ověřením a tlumočnickou doložkou. Možnost převzetí v Praze. Možnost donášky překladu do firmy. Text německé smlouvy dodáme dle smluveného termínu. Ověřené překlady do němčiny lze zadat i jako expresní zakázku. Překlad opatřený soudním razítkem a doložkou. Možnost dalších jazyků a možnost donášky či zaslání poštou mimo Prahu. Ukázka překladu níže:

Einheit Nr. 103 im Ausmaß von 21,74 m2, das Haus ist ein Bestandteil des Grundstückes Parzellennummer 2, im Katastergebiet ___________, Gemeinde Prag, eingetragen im Liegenschaftskataster bei der Katasterbehörde für die Hauptstadt Prag, Katasterarbeitsstelle Prag auf der Eigentumsurkunde Nr. ________.

Překlady smluv Praha

PŘEKLADY NĚMECKÝCH SMLUV Z ČEŠTINY S OVĚŘENÍM PRAHA

Překlady dohod (Praha i s ověřením na počkání), smluv a dodatků ke smlouvám do němčiny. Autentické texty z překladů smluv (další texty dohod k překladům či překladům listin): Das Ausmaß der Einheiten, die den Gegenstand der Miete bilden, und deren bauliche Bestimmung, wie in der betreffenden Dokumentation (Anlage Nr. 4 – Plane __________) angeführt wird, sind für die Feststellung der Miethöhe nicht ausschlaggebend. Překlady expresního charakteru a dodání překladu smlouvy do 24 hodin. Možnost prokombinace němčinou s angličtinou, tj. přeložíme smlouvu z němčiny do angličtiny a obráceně. Cena překladu 1 normované strany 200 – 600 Kč, dle expresnosti, náročnosti, množství apod.

Žádáte-li odborný překlad SMLOUVY – kontakt na zpracující tým je ZDE.

Zařazeno do témat: , ,