Vlakem z Kralup pro ověřený překlad na Masaryčku

  • 21. 4. 2023
Expresní/soudně ověřené překlady v Praze expresně. Jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, arabština, švédština a další jazyky. Otevírací doba PO - NE, 8 - 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Další ověřené a neověřené technické překlady a (některé do 1 hodiny v Praze) přímo na Masaryčce anebo hlavním nádraží Praha , jsme schopni dodat v mnohočetných kombinací jazyků a témat, a definujeme je jako: překlady bulharštiny, překlady smluv slovinštiny, překlady švédštiny, překlady turečtiny, překlady do španělštiny, překlady do francouzštiny případně do 1 hodiny, překlady dokladů z holandštiny. Překlad předáme na Masaryčce – tedy náš referent ověřených překladů. Další lokality dle domluvy.

 

Ověřené překlady z/do italštiny Kralupy nad Vltavou

Překlady výpisů rejstříku trestů do italštiny se soudním ověřením Praha (možnost super expresního překladu „za dopoledne“). Překlady výpisů rejstříku trestů do italštiny se soudním ověřením Praha (překlad expresní metodou). Překlady výpisů rejstříku trestů do italštiny se soudním ověřením Praha – Masarykovo nádraží. Překlady výpisů rejstříku trestů do italštiny se soudním ověřením – mimo Prahu. Překlady výpisů rejstříku trestů se soudním ověřením do holandštiny se soudním ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do italštiny se soudním ověřením Praha.

Překlad výpisu s ověřením v HLAVNÍM MĚSTĚ

Překlady výpisů (překlady polštiny , překlady italštiny, překlady výpisů do slovenštiny, překlady do holandštiny, překlady do arabštiny) rejstříku trestů, překlady obchodních smluv, překlady plných mocí s apostilou realizujeme na území Prahy Soudní překladatel a tlumočník německého jazyka, pracuje zpravidla na území Prahy 1 a Prahy 2 (převážně překlady: italské, anglické, ruské a slovenské).